Contact opnemen

 

Hematon heeft over het hele land een netwerk van contactpersonen, (ex-)patiënten of partners van patiënten, die een speciale opleiding hebben gehad om lotgenoten te woord te staan.

Het proces dat je doormaakt als jij of je naaste met bloedkanker, lymfklierkanker of een stamceltransplantatie wordt geconfronteerd is zwaar. Het delen van je gevoelens en ervaringen met een lotgenoot maakt de last lichter.

Je kunt telefonisch contact opnemen via nummer: 030-760 38 90. Als je geen gehoor krijgt dan bellen we je terug.

Stuur je liever een e-mail, mail dan naar: lotgenotencontact@hematon.nl.

Heb je vragen over regionale activiteiten, zoals bijeenkomsten of contacten met ziekenhuizen? Neem dat contact op met onze regioteamcoördinatoren:

Arnhem-Nijmegen: Thea van Os arnhem-nijmegen@hematon.nl

Brabant: Martie Kleiboer brabant@hematon.nl

Friesland-Zwolle: Vacature friesland-zwolle@hematon.nl

Groningen-Drenthe: Rita Hoogstrate noord@hematon.nl

Limburg: Lous Verrest limburg@hematon.nl

Midden-Nederland: Hans van Velden midden@hematon.nl

Noordwest-Nederland: Hennie Pander noordwest@hematon.nl

Stedendriehoek-Twente: Maike Sikkema stedendriehoek@hematon.nl

West-Nederland: Ada van Oosten west@hematon.nl

Zuidwest-Nederland: Ad Moret zuidwest@hematon.nl

Via de contactgegevens hieronder krijg je contact met het bestuur en de administratieve ondersteuning van Hematon.

Stichting Hematon
Postbus 8152
3503 RD Utrecht

Tel. 030-760 34 60 E-mail: secretariaat@hematon.nl

Hematonregio's

Word lid!

Als patiënt wil je meer weten over je ziekte, je verhaal delen en lotgenoten ontmoeten. Hematon maakt dat mogelijk met behulp van haar leden en donateurs. Als lid krijg je een welkomstpakket en vier keer per jaar Hematon Magazine: een blad boordevol interviews, nieuws en medische updates. 

Je ontvangt verder uitnodigingen voor regionale en landelijke bijeenkomsten waar je lotgenoten ontmoet en relevante informatie over je ziekte krijgt van artsen en andere deskundigen. Het lidmaatschap kost slechts € 25,00 per jaar.