
Lotgenotencontact: wat is jouw ervaring?
Lotgenotencontact als je kanker hebt; zoek je dat op? Of ga je dat juist uit de weg? In een Doneer Je Ervaring-peiling wil NFK (Nederlandse Federatie Kankerpatiëntenorganisaties) achterhalen wat de meerwaarde is van contact tussen lotgenoten.
Door de regelmatige Doneer Je Ervaring-onderzoeken peilt NFK, waar ook Hematon deel vanuit maakt, wat de ervaring is van mensen over hun leven met kanker. In eerder onderzoeken stonden financiële zorgen centraal, gevoelens van angst en van eenzaamheid.
In de nieuwste peiling worden de ervaringen onderzocht over de waarde van lotgenotencontact. Door deze ervaringen op te halen en te onderzoeken, kunnen kankerpatiëntenorganisaties het aanbod aan lotgenotencontact beter afstemmen op de behoefte. Ook kan NFK meer aandacht vragen voor het belang en de vorm van lotgenotencontact.
De vragenlijst staat open tot 6 september 2022.
Eerdere berichten over Doneer Je Ervaring lezen?
Meest gelezen
-
Voor meerdere ziektes relevant
-
Voor meerdere ziektes relevant
Voorrang vaccinatie tegen Covid-19 als je bloedkanker hebt (gehad) - Update Covid-19
-
-
Voor meerdere ziektes relevant
Jouw behandeling tijdens de coronacrisis
-
Stamceltransplantatie
Anke Verweijen en Bart Selten vanavond bij Pauw over stamceltransplantatie