Organisatie

De organisatie van Hematon is opgebouwd uit regioteams, commissies, bestuur en raad van toezicht.

Regioteams

De regioteams houden zich bezig met regionale activiteiten, zoals bijeenkomsten of contacten met ziekenhuizen. Ook verwelkomen zij nieuwe leden.

  • Arnhem-Nijmegen: Felix Erinkveld arnhem-nijmegen@hematon.nl
  • Brabant: Martie Kleiboer brabant@hematon.nl
  • Friesland-Zwolle: Fedde Bosscha friesland-zwolle@hematon.nl
  • Groningen-Drenthe: Marian ten Berge noord@hematon.nl
  • Limburg: Lous Verrest limburg@hematon.nl
  • Midden-Nederland: Hans van Velden midden@hematon.nl
  • Noordwest-Nederland: Rian Visser noordwest@hematon.nl
  • Stedendriehoek-Twente: Maike Sikkema stedendriehoek@hematon.nl
  • West-Nederland: Ada van Oosten west@hematon.nl
  • Zuidwest-Nederland: Ad Moret zuidwest@hematon.nl

Er is een landkaartje beschikbaar met de exacte regio-indeling.

Commissies

  • Administratie
  • Belangenbehartiging
  • Communicatie
  • Lotgenotencontact en Vrijwilligers
  • Regio's

Bestuur

Raad van toezicht

  • Henri de Wijkerslooth, voorzitter
  • Mechteld van den Beld, lid
  • Peter Huijgens, lid
  • Marie-Louise Leijh-Smit, lid