Ondersteuning bij leven met en na kanker | Patiëntenorganisatie Hematon
Ondersteuning bij leven met en na kanker | Patiëntenorganisatie Hematon

Webinar CAR-T en dure geneesmiddelen

Thema

CAR-T-celtherapie is een veelbelovende en levensreddende therapie tegen kanker. Je eigen afweercellen worden zo bewerkt dat ze de kankercellen kunnen uitschakelen.

De therapie wordt gebruikt bij acute lymfatische leukemie en DLBCL. In studies wordt CAR-T ook toegepast bij andere soorten kanker, zoals multipel myeloom. 

Deze therapie is niet alleen veelbelovend, maar ook duur. Dat roept vragen op over de beschikbaarheid, toegankelijkheid en bekostiging. Ook wordt om die reden in enkele ziekenhuizen deze therapie zelf gemaakt. 

In het webinar over CAR-T op 16 mei gaat hematoloog Tom van Meerten van het UMC Groningen in op deze ontwikkeling. Heeft CAR-T, ondanks de hoge kosten, de toekomst? 

Heb je vragen die je aan  Tom van Meerten wilt stellen? Stuur die voor 5 mei 2025 naar webinarvragen@hematon.nl
Tijdens het webinar zullen we alle binnengekomen vragen zo volledig mogelijk beantwoorden.

Wil je het webinar volgen? Schrijf je dan in via onderstaande knop.

Datum

Starttijd - eindtijd

16.00 uur - 17.00 uur

Ook interessant