Ondersteuning bij leven met en na kanker | Patiëntenorganisatie Hematon
Ondersteuning bij leven met en na kanker | Patiëntenorganisatie Hematon

Geen nieuws is goed nieuws

Na een heel leuke vakantie in Picardie, Frankrijk vandaag weer naar Rotterdam. Vanwege de vakantie heeft het wat langer geduurd dan normaal. Drie maanden in plaats van twee.

De normale routine weer. Bloedprikken, uurtje wachten en dan naar Dr. Raaymakers. Het is druk vandaag, de vakanties zijn zeker voorbij. Het bloedprikken duurt wat langer vanwege de drukte maar dan op naar de koffie met iets lekkers. Als we weer terug naar boven gaan is het nog steeds druk maar met slechts 10 minuten 'vertraging' zijn we al aan de beurt. De eerste opmerking van de dokter is: 'aan deze kant van de tafel is alles goed, de uitslagen zijn goed'. Ik antwoord: 'aan deze kant van de tafel ook alles goed'. En inderdaad ik voel me goed en dat wordt alleen maar bevestigd door de bloeduitslagen. De rest van het gesprek over de vakantie in Picardie. Een gebied wat de arts ook goed kent.

Volgende afspraak weer in oktober. We gaan gewoon zo door met geen nieuws is goed nieuws.

Bron: Pim

Ook interessant

  • Waldenström

    Aan alles komt een eind

    Dat klinkt ernstiger dan het is, hoor. Vandaag is de laatste keer dat we dokter van Zaanen zien als we naar de uitslag van het bloedprikken gaan. De dokter heeft per 1 januari 2026 de pensioengerechtigde leeftijd en mag stoppen met werken. En om dit te vieren hebben we tijdens onze vakantie in Italië alvast een mooie fles limoncello gekocht. Ook omdat de dokter eerder vertelde dat hij al jaren naar Italië gaat en het er prachtig vind.

  • Leukemie, Stamceltransplantatie

    Een Ethiek van Afhankelijkheid en Eindigheid

    Vijf jaar geleden verscheen mijn boek Carrièrepatiënt. De reactie die bleef hangen was geen compliment maar een vraag: wat betekent dit eigenlijk? Welke levensles zit hierin?
    Ik kon het toen niet beantwoorden. Op de dag van de lancering lag ik met een longontsteking in het ziekenhuis.

    Die afstand heb ik nu. Dit is mijn antwoord.